Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Zachęcamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami do zapisów na nowy rok szkolny. Ośrodek działa w oparciu profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy systematyczną, kompleksowa terapię dla podopiecznych. Świadczone usługi w zakresie edukacji, rehabilitacji, terapii i opieki są nieodpłatne.
Dowiedz się więcej ...
Przekaż 1,5% podatku i wesprzyj działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie. W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podaj ile wynosi Twoje 1,5%.
logo oppZachęcamy do przekazania 1,5% podatku i wsparcia działalności Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie.
W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu należy wpisać numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podać ile wynosi Twoje 1,5%.

1 5 procent CMYK


 

kontakt2