Informacja o zebraniu

Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Koła odbędzie się 4 kwietnia o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Staszica 10b w Rzeszowie

Terminy zebrań Członków Koła

Uprzejmie informujemy, że od września zebrania Członków Koła odbywać się będą w pierwszą środę miesiąca o godzinie 16.00.
Zapraszamy na zebranie już 2 września na godz. 16.00.

Renia

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Teresy Kłoskowicz, wieloletniego pracownika OREW, filii w Czerwonkach.

Reniu, nigdy nie pogodzimy się z myślą, że los postanowił tak gwałtownie nam Ciebie odebrać. Skandalem jest, że nigdy już nie usłyszymy Twojego serdecznego śmiechu. Skandalem jest, że odebrano nam Twoje bezinteresowne ciepło.
Zarząd PSOUU Koło w Rzeszowie, Pracownicy OREW

Zabawa karnawałowa

Dnia 31.01.2015r odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci członków naszego Stowarzyszenia. Choć niespodziewany powrót zimy niezbyt przysłużył się frekwencji, ci którym udało się przybyć, bawili się bardzo dobrze. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Zaproszenie na zabawę karnawałową

Zarząd Koła PSOUU informuje, że zabawa karnawałowa dla młodzieży i dzieci członków Stowarzyszenia odbędzie się w dniu 31 stycznia 2015r o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół UNICEF przy ulicy Ofiar Katynia 1 w Rzeszowie.

Zapraszamy!

Nadzwyczajne Zebranie Członków Koła

Informujemy wszystkich członków PSOUU Koło w Rzeszowie, że dnia 16 grudnia 2014 r o godz. 16:00 odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Członków Koła.

Wakacje


Życzymy pogodnych, wesołych i udanych wakacji!