Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Zachęcamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami do zapisów na nowy rok szkolny. Ośrodek działa w oparciu profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy systematyczną, kompleksowa terapię dla podopiecznych. Świadczone usługi w zakresie edukacji, rehabilitacji, terapii i opieki są nieodpłatne.
Dowiedz się więcej ...
Przekaż 1% podatku i wesprzyj działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie. W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podaj ile wynosi Twój 1%.

 

Pracownicy i współpracownicy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w całej Polsce.

 

Zarząd Główny PSONI podczas posiedzenia w dniu 31 marca 2020 r. podsumował działalność Stowarzyszenia podczas ostatnich trzech tygodni niezwykle trudnej sytuacji epidemii wywołanej koronawirusem COVID-19.

 

Zarząd Główny zwraca się do wszystkich pracowników i współpracowników placówek, projektów i innych działań prowadzonych przez Koła i Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z wyrazami ogromnej wdzięczności za Państwa zaangażowanie w codzienne działania, poświęcenie i konsekwencję w ich realizacji oraz za niezwykle kreatywne podejście do tworzenia nowych form wspierania, zwłaszcza zdalnego, dzieci, młodzieży i osób dorosłych, w tym seniorów, z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin. W sposób szczególny pragniemy docenić pracowników stałych form mieszkalnictwa i domów pomocy społecznej.

 

Dziękujemy!

 

Życzymy Państwu sił, wytrwałości i – mimo wszystko – optymizmu!

Epidemia kiedyś się skończy a Państwa wysiłek, czasami wręcz heroiczny,  pozostanie w pamięci władz Stowarzyszenia, a przede wszystkim w pamięci rodzin osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

 

kontakt2