Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Zachęcamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami do zapisów na nowy rok szkolny. Ośrodek działa w oparciu profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy systematyczną, kompleksowa terapię dla podopiecznych. Świadczone usługi w zakresie edukacji, rehabilitacji, terapii i opieki są nieodpłatne.
Dowiedz się więcej ...
Przekaż 1% podatku i wesprzyj działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie. W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podaj ile wynosi Twój 1%.

Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną wystąpił w dniu 11 marca 2020r, do                                                                Premiera w sprawie zawieszenia zajęć w Ośrodkach Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczych oraz konieczności podjęcia decyzji w sprawie sposobu funkcjonowania innych niż oświatowe placówek dla osób z niepełnosprawnościami.

Zarząd Główny PSONI wyrażając głęboką obawę o zagrożenie realizacji kontraktów zawartych z NFZ na prowadzenie rehabilitacji i terapii dzieci w Ośrodkach Wczesnej Interwencji lub OREW  wystąpił do Prezesa NFZ w sprawie możliwości rozliczania ryczałtowego realizowanych kontraktów.

 

Na nasze apele i wystąpienia do dziś nie mamy odpowiedzi.

 

Dlatego zadbajmy o swoje dzieci, swoje rodziny i pozostańmy w domach.

 

Minister Zdrowia apeluje o pozostanie w domach i nie wychodzenie bez potrzeby.

 

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

 

                                                                                                                                                                                             Zarząd Koła PSONI w Rzeszowie

kontakt2