Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Informacje w przygotowaniu
Dowiedz się więcej ...
Zachęcamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami do zapisów na nowy rok szkolny. Ośrodek działa w oparciu profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy systematyczną, kompleksowa terapię dla podopiecznych. Świadczone usługi w zakresie edukacji, rehabilitacji, terapii i opieki są nieodpłatne.
Dowiedz się więcej ...
Przekaż 1% podatku i wesprzyj działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie. W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podaj ile wynosi Twój 1%.

tanczacy mikolaj

W dniu 26 stycznia 2019 r o godz. 10.00 w sali gimnastycznej ZS UNICEF w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia odbyła się zabawa karnawałowa podczas której odwiedził nas Mikołaj i obdarował prezentami. Wszyscy dobrze się bawili przy muzyce proponowanej przez niezastąpioną wodzirej p.Agnieszkę. W przerwie wszycy zasiedli do pysznego poczęstunku, żeby zregenerować siły na dalszą zabawę.

                                                                                                                                                                                                                                       

kontakt2